Par mums

Mēs abi macibuvideo.lv autori esam programmas "Iespējamā misija" 2011. gada absolventi. Katrs savā skolā, mācot savu priekšmetu, nonācām pie vajadzības pēc resursa, kas ļauj būt vairākās vietās vienlaikus. Tā tapa pirmie mācību video matemātikā un fizikā. Jau kopš pašiem pirmajiem video esam eksperimentējuši, izmēģinot gan filmēšanu un rakstīšanu uz tāfeles vai papīra, gan arī datora ekrāna ierakstīšanu un rakstīšanu uz planšetes, esam video ievietojuši jautājumus un skaidrošanā iesaistījuši skolēnus, esam sadarbojušies ar recenzentiem un uzklausījuši dažādus ieteikumus - lai paaugstinātu video kvalitāti un lai tie būtu noderīgāki skolēniem.

Mums ir liels prieks, ka  mācību video jau ir ieguvuši popularitāti mūsu un citu skolēnu, kā arī skolotāju vidū.  Ar macibuvideo.lv jau tuvākajā laikā vēlamies izveidot un piedāvāt materiālus visam matemātikas un fizikas skolas saturam. Vēlamies, lai materiāli dotu labumu pēc iespējas vairāk cilvēkiem, tāpēc centīsimies lielāko daļu no tiem saglabāt pieejamus bez maksas. Ja vēlaties mūs šai darbā atbalstīt, sadarboties vai jums vienkārši ienākusi prātā laba ideja saistībā ar macibuvideo.lv droši dodiet ziņu - info@macibuvideo.lv vai @macibuvideo!

Mārtiņš Kālis - matemātika

Mārtiņš divus gadus mācīja matemātiku Limbažu 1. vidusskolā un šobrīd mācās matemātikas maģistra programmā Latvijas Universitātē. Vidusskolā Mārtiņš izcīnīja četras sudraba medaļas republikas līmeņa matemātikas olimpiādēs un arī šobrīd aktīvi iesaistās matemātikas olimpiāžu kustībā un meklē citus veidus, kā uzlabot matemātikas izglītību Latvijā. Vairāk par Mārtiņu - kalis.lv un Twitter @martinskalis.

Gatis Narvaišs - fizika

Gatis trīs gadus mācīja fiziku Dobeles Valsts ģimnāzijā un vienu gadu Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā. Vidusskolā viņš ar izciliem panākumiem piedalījās fizikas, ķīmijas un matemātikas olimpiādēs. Gatis ir pabeidzis Latvijas Universitātes fizikas bakalaura programmu un Vidusskolas matemātikas skolotāja programmu. Gatis strādā par kuratoru Iespējamā misijā, atbalstot un dodot padomu jaunajiem skolotājiem, kā arī vada nodarbības skolotājiem par tehnoloģiju lietošanu mācību procesā. Vairāk par Gati - narvaiss.lv un Twitter @gatis_narvaiss.